Malý František (Litomyšl 1900 - 1980 Brno)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Malý 74, litografie s podtiskem/papír, 24,5 x 16 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.500,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Wellendorf Brillant Herzanhänger, Brillanten zusammen 0,25 ct
- 6 lose Turmaline zus. 15 ct
- Künstler Ende 18./Anfang 19. Jahrhundert